Menu

O nás

Historie naší společnosti Escape6 s.r.o.

Naše společnost působí na trhu již od roku 2000 a od svých začátků se zabývá prodejem doplňků pro sportovní a tuningové úpravy automobilů. Ještě jako společnost „Luděk Roubal Sportovní autopříslušenství“ jsme se začali specializovat na dovoz originálních výrobků věhlasné německé firmy Rieger Tuning GmbH.Od roku 2002 se s námi můžete setkávat v té podobě, v jaké nás dobře znáte, tedy jako Escape6 s.r.o.. Od té doby se naše společnost neustále rozvíjí a roste a my se snažíme vždy a za každých okolností nabízet Vám to nejkvalitnější zboží světoznámých výrobců a zpřístupnit Vám tak svět upravených, naleštěných a „nadupaných“ vozů dle nejmodernějších trendů a technologií.

Za celou historii naší společnosti se snažíme navazovat spolupráci s těmi nejlepšími výrobci ve svém oboru a jsme velmi hrdí, že jsme se stali oficiálním partnerem mnoha světoznámých výrobců sportovního autopříslušenství a doplňků pro tuning.

I z tohoto důvodu se zaměřujeme kromě běžného maloobchodního prodeje také na velkoobchodní distribuci a v současnosti dodáváme mnoha velkoobchodním partnerům po celé České a Slovenské republice. Proto se můžete s námi dováženým zbožím setkávat ve všech koutech našich dvou zemí v srdci Evropy.

Naši zákazníci mohou kdykoli navštívit náš e-shop, odkud mohou objednat všechno námi dodávané zboží. Pokud však dáváte přednost osobnímu jednání, neváhejte nás navštívit v naší moderně zařízené kamenné prodejně v Praze. Přes bývalé provozovny v centru Prahy a showroom v Šeberově jsme se usídlili v prostorách o rozloze více než 800 m2 a zařídili jsme pro Vás největší specializovanou prodejnu v celé České republice!

Nabídku našeho obchodu se pro Vás snažíme neustále aktualizovat a rozšiřovat, abychom Vám mohli nabídnout vždy to nejmodernější, nejzajímavější a nejžádanější zboží.

Vaše spokojenost je naším hlavním cílem a budeme rádi, pokud se nám podaří tento cíl neustále naplňovat.

Váš Escape6 s.r.o.